Szkolenia i kursy

F-Gazy

1 090,00  990,00 

Już jest ! Szkolenie F-Gazowe od teraz jest dostępne również w formie wideo umieszczonym na Pendrive ! W cenie otrzymasz pełnowartościowe szkolenie f gazy umieszczone w przenośnym pendrive oraz materiały szkoleniowe ! Dzięki temu, przygotujesz się do egzaminu na „Certyfikat dla personelu” w zakresie przeprowadzania instalacji, konserwacji lub serwisowania stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła zawierających substancje kontrolowane F – Gazy.

SKU: 100 Kategoria:
Czym są F-gazy?
To nic innego jak fluorowane gazy cieplarniane. Wykorzystywane są w mechanizmach, w których zachodzi wymiana cieplna np. w urządzeniach chłodniczych czy klimatyzatorach.

Zgodnie z przepisami prawa (które jasno to precyzują) szkolenie F-gazowe jest niezbędne dla  osób świadczących usługi związane z zastosowaniem substancji zubożających warstwę ozonową lub fluorowanych gazów cieplarnianych. Nasze szkolenie pozwoli poszerzyć bądź zdobyć wiedzę w zakresie instalowania, konserwowania lub serwisowania stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatycznych i pomp ciepła. Zakres zdobytych po szkoleniu uprawnień obejmuje również pracę na agregatach chłodniczych samochodów ciężarowych, przyczep i chłodni zawierających fluorowane gazy cieplarniane.

Kurs ten ma również na celu przygotowanie do egzaminu, którego pozytywny wynik uprawnia nas do wykonywania powyższych czynności zgodnie z wymogami prawa w oparciu o otrzymany Certyfikat dla personelu zajmującego się serwisem urządzeń wykorzystujących te substancje.

 

W odróżnieniu od innych firm szkoleniowych posiadamy własne Komisje Egzaminacyjne dla: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega i Alfa Damian Cieślar:

 

Mamy równie do zaoferowania Pakiet F-Gazowy, w skład którego wchodzi kurs f-gazy, szkolenie z zakresu napełnianie zbiorników ciśnieniowych oraz kurs lutowania twardego.

Waga 1 kg
Wymiary 20 × 15 × 5 cm

Dodatkowe informacje

W cenie :

  • Szkolenie teoretyczne
  • materiały szkoleniowe

W ofercie również mamy procedury F-Gazowe które są potrzebne aby uzyskać Certyfikat dla Przedsiębiorstwa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “F-Gazy”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA s.c.-
Siedziba główna

ul. Św. Urbana 5/C
41-800 Zabrze

Kontakt
tel. 32 740 99 00
tel. 32 271 75 13
e-mail: oszomega@oszomega.pl
Pn-Pt 8:00 – 16:00